Babszem Jankó Országos Baptista Népmesemondó Verseny eredménye - 2018

2018. március 26., 15:10

 

1. osztály

Helyezés NÉV ISKOLA NEVE Felkészítő tanár neve
1. Plavecz Zoé Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és AMI  Plaveczné Gábori Csilla
2. Szűcs Martin Pál Szent Piroska Görög Katolikus  Általános Iskola 4262 Nyíracsád Szatmári u. 8. Szabóné Bálega Ilona
3. Sajtos Alíz Bethlen Gábor Általános Iskola 4220 Hajdúböszörmény Tizenhárom Vértanú u. 1. Varga Tamásné
       

 

2. osztály

Helyezés NÉV ISKOLA NEVE Felkészítő tanár neve
1. Ringer Liza Bethlen Gábor Általános Iskola 4220 Hajdúböszörmény Tizenhárom Vértanú u. 1. Varga Tamásné
2. Hajós Alex Kisújszállás Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola és Kollégium Oláhné Horváth Ibolya
3. Jánosi Sára Klára Bocskai István Általános Iskola Hajdúböszörmény . Balogh Andrea
Téglás  Város Önkormányzata Bostyán Zsófia Irinyi József Általános Iskola 4274 Hosszúpályi, Szabadság tér 30. Kiss Erzsébet
A Téglási Iskolás Gyermekekért Alapítvány Rab Boglárka Bocskai István Általános Iskola Hajdúböszörmény . Balogh Andrea
Baptista Szeretetszolgálat Czeglédi Csilla II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános  Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4243 Téglás,Úttörő u. 15. Iván Ildikó
Baptista Szeretetszolgálat Fazekas Kristóf Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája Törökszentmiklós Fejszésné Hegedűs Brigitta

 

3. osztály

Helyezés NÉV ISKOLA NEVE Felkészítő tanár neve
1. Fejszés Panna Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája Törökszentmiklós Fejszésné Hegedűs Brigitta
2. Lakatos Hajnalka Irinyi József Általános Iskola 4274 Hosszúpályi, Szabadság tér 30. Miléné Fényi Györgyi
3. Lakatos Liliána Petra Irinyi József Általános Iskola 4274 Hosszúpályi, Szabadság tér 30. Miléné Fényi Györgyi
A Téglási Iskolás Gyermekekért Alapítvány Gugg Máté Szent Piroska Görög Katolikus  Általános Iskola 4262 Nyíracsád Szatmári u. 8. Kissné Lakatos Erika
Téglás  Város Önkormányzata Nagy Réka Hajdúböszörmény Baltazár Dezső Református Általános Iskola Kathiné Molnár Marianna
Baptista Szeretetszolgálat Bedő Lukács Hétvezér Baptista Általános Iskola, Óvoda és AMI Tiszaszalka Oroszné Pécsi Éva

 

4. osztály

Helyezés NÉV ISKOLA NEVE Felkészítő tanár neve
1. Hilóczki Dorina Marina Újfehértói Általános Iskola és AMI Erkel Ferenc Tagintézmény Palcsu Márta
2. Gábor Edina Sára II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános  Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4243 Téglás,Úttörő u. 15. Nagy Sándorné
3. Plavecz Kincső Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és AMI  Plaveczné Gábori Csilla
Téglás  Város Önkormányzata Aranyos Sebestyén Újfehértói Általános Iskola és AMI Erkel Ferenc Tagintézmény Palcsu Márta
A Téglási Iskolás Gyermekekért Alapítvány Gál Attila II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI 4251 Hajdúsámson Kossuth u. 2-8. Máté Adrienn
Baptista Szeretetszolgálat Lakatos Márk Irinyi József Általános Iskola 4274 Hosszúpályi, Szabadság tér 30. Nás Piroska

 

Cikkek:

A dehir-ben megjelent cikk versenyünkről

>>> http://www.dehir.hu/hajdu-bihar/teglason-ismet-a-mese-jatszotta-a-foszerepet/2018/03/26/

 

 Naplóban megjelent cikk

 

Képek:

A képre kattintva a többi kép is megtekinthető.