26. „Babszem Jankó” Országos Baptista Népmesemondó Verseny

2019. április 02., 08:13

2019. március 30-án tartottuk meg iskolánkban a 26. „Babszem Jankó” Országos Baptista Népmesemondó Versenyünket. Ezen a napon 57 kisdiák versenyzett rendezvényünkön, 14 iskolából érkeztek ők hozzánk. Ebben az évben is igyekeztünk hasznos, érdekes elfoglaltságot nyújtani a vendégeinknek. A kollégáim segítségével két helyszínen kézműves foglalkozáson vehettek részt az érdeklődők, népi gyermekjátékokat tanulhattak, élvezhették a Drámakuckó csoportunk népmese előadását. Remélem mindenki megtalálta a kedvére való elfoglaltságot, és sikerült egy kicsit bepillantani az iskolánkban folyó munkába is. 

A neves zsűri döntése alapján 25 kisdiák ért el helyezést.

Gratulálunk valamennyi résztvevőnek és a felkészítő tanáraiknak is, köszönjük a részvételt.

 

1.osztály   
Helyezés NÉV ISKOLA NEVE Felkészítő tanár neve
1. Szilágyi Zoé Lilla Irinyi József Általános Iskola 4274 Hosszúpályi, Szabadság tér 30. Deczki Kálmánné
2. Néző János II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI 4251 Hajdúsámson Kossuth u. 2-8. Máté Adrienn
3. Lakatos Zoltán Irinyi József Általános Iskola 4274 Hosszúpályi, Szabadság tér 30. Garbaczné Simon Erzsébet
3. Molnár Ivett Csenge Hajdúböszörmény Baltazár Dezső Református Általános Iskola Csukásné Bernáth Krisztina
Különdíjak
Téglás  Város Önkormányzata Szűcs Nelli  Arany János  Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 4211 Ebes Széchenyi tér 5. Bálintné Bagdi Ibolya
A Téglási Iskolás Gyermekekért Alapítvány Varga Dorina II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI 4251 Hajdúsámson Kossuth u. 2-8. Máté Adrienn
Baptista Szeretetszolgálat Kiss Linett Kövy Sándor Általános Iskola és AMI Nádudvar Csákó Ildikó

 

2.osztály   
Helyezés NÉV ISKOLA NEVE Felkészítő tanár neve
1. Szücs Martin Pál Szent Piroska Görög Katolikus  Általános Iskola 4262 Nyíracsád Szatmári u. 8. Szabóné Bálega Ilona
2. Horváth Tifani II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI 4251 Hajdúsámson Kossuth u. 2-8. Nagy Zsuzsa
3. Veres Erik Benett II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános  Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4243 Téglás,Úttörő u. 15. Sáreczki Gyula
Különdíjak
Téglás  Város Önkormányzata Sajtos Aliz Bethlen Gábor Általános Iskola 4220 Hajdúböszörmény Tizenhárom Vértanú u. 1. Varga Tamásné
A Téglási Iskolás Gyermekekért Alapítvány Plavecz Zoé Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és AMI  Plaveczné Gábori Csilla
Baptista Szeretetszolgálat Orosz Emma  Arany János  Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 4211 Ebes Széchenyi tér 5. Galgóczi Éva

 

3. osztály   
Helyezés NÉV ISKOLA NEVE Felkészítő tanár neve
1. Bostyán Zsófia Irinyi József Általános Iskola 4274 Hosszúpályi, Szabadság tér 30. Kiss Erzsébet
2. Ringer Liza Bethlen Gábor Általános Iskola 4220 Hajdúböszörmény Tizenhárom Vértanú u. 1. Varga Tamásné
3. Czeglédi Csilla II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános  Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4243 Téglás,Úttörő u. 15. Iván Ildikó
Különdíjak
Téglás  Város Önkormányzata Telepó Petra II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI 4251 Hajdúsámson Kossuth u. 2-8. Félegyházi Zsuzsa
Baptista Szeretetszolgálat Polgár Kira Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája Törökszentmiklós Görömbei Nóra

 

4. osztály   
Helyezés NÉV ISKOLA NEVE Felkészítő tanár neve
1. Ádám Lili Irinyi József Általános Iskola 4274 Hosszúpályi, Szabadság tér 30. Miléné Fényi Györgyi
2. Kaszonyi József Irinyi József Általános Iskola 4274 Hosszúpályi, Szabadság tér 30. Miléné Fényi Györgyi
3. Varga Luca Kövy Sándor Általános Iskola és AMI Nádudvar Gál Ilona
Különdíjak
Téglás  Város Önkormányzata Kerekes Bence II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI 4251 Hajdúsámson Kossuth u. 2-8. Ferencz Viktória
A Téglási Iskolás Gyermekekért Alapítvány Mészáros Lilla Kövy Sándor Általános Iskola és AMI Nádudvar Gál Ilona
A Téglási Iskolás Gyermekekért Alapítvány Nagy Réka Hajdúböszörmény Baltazár Dezső Református Általános Iskola Kathiné Molnár Marianna
Baptista Szeretetszolgálat Fejszés Panna Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája Törökszentmiklós Fejszésné Hegedűs Brigitta

 

A képre kattintva a többi kép is megtekinthető.