Babszem Jankó népmesemondó verseny eredménye

2017. március 27., 12:46

 

1. osztály        
Helyezés NÉV ISKOLA NEVE Felkészítő tanár neve sorsz.
1. Bostyán Zsófia Irinyi József Általános Iskola 4274 Hosszúpályi, Szabadság tér 30. Kiss Erzsébet 6
2. Jankovszki Benedek Csuha Antal Baptista Általános Iskola Nagyhalász Lippainé Kósa Mária 11
3. Bota István II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI 4251 Hajdúsámson Kossuth u. 2-8. Dr. Kovács Tamásné 8
Téglás  Város Önkormányzata Ringer Liza Bethlen Gábor Általános Iskola 4220 Hajdúböszörmény Tizenhárom Vértanú u. 1. Varga Tamásné 1
Baptista Szeretetszolgálat Fazekas Kristóf Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája Törökszentmiklós Fejszésné Hegedűs Brigitta 2

 

2.osztály        
Helyezés NÉV ISKOLA NEVE Felkészítő tanár neve sorsz.
1. Bedő Lukács Hétvezér Baptista Általános Iskola, Óvoda és AMI Tiszaszalka Oroszné Pécsi Éva 18
2. Lakatos Liliána Irinyi József Általános Iskola 4274 Hosszúpályi, Szabadság tér 30. Miléné Fényi Györgyi 3
3. Lakatos Hajnalka Irinyi József Általános Iskola 4274 Hosszúpályi, Szabadság tér 30. Miléné Fényi Györgyi 1
Téglás  Város Önkormányzata Sallai Réka Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és AMI  Molnár Edit 16
A Téglási Iskolás Gyermekekért Alapítvány Kósa Nikolett Hétvezér Baptista Általános Iskola, Óvoda és AMI Tiszaszalka Oroszné Pécsi Éva 20
Baptista Szeretetszolgálat Nagy Réka Hajdúböszörmény Baltazár Dezső Református Általános Iskola Kathiné Molnár Marianna 19

 

3. osztály        
Helyezés NÉV ISKOLA NEVE Felkészítő tanár neve sorsz.
1. Szabó Réka Fruzsina Újfehértói Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézmény Somné Nagy Ilona 4
2. Gál Attila II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI 4251 Hajdúsámson Kossuth u. 2-8. Máté Adrienn 2
3. Gábor Edina Sára II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános  Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4243 Téglás,Úttörő u. 15. Nagy Sándorné 5
A Téglási Iskolás Gyermekekért Alapítvány Lakatos Panna Irinyi József Általános Iskola 4274 Hosszúpályi, Szabadság tér 30. Nás Piroska 11
Téglás  Város Önkormányzata Kiss Laura Irinyi József Általános Iskola 4274 Hosszúpályi, Szabadság tér 30. Nás Piroska 6
A Téglási Iskolás Gyermekekért Alapítvány Hilóczki Dorina Marina Újfehértói Általános Iskola és AMI Erkel Ferenc Tagintézmény Palcsu Márta 12
Baptista Szeretetszolgálat Plavecz Kincső Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és AMI  Plaveczné Gábori Csilla 16

 

4. osztály        
Helyezés NÉV ISKOLA NEVE Felkészítő tanár neve sorsz.
1. Fehér Sára Irinyi József Általános Iskola 4274 Hosszúpályi, Szabadság tér 30. Deákné Balogh Ágnes 10
2. Széll Nóra Szent Piroska Görög Katolikus  Általános Iskola 4262 Nyíracsád Szatmári u. 8. Szabóné Bálega Ilona 9
3. Veres Zsuzsanna II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI 4251 Hajdúsámson Kossuth u. 2-8. Hermanné Mányi Ildikó 4
Téglás  Város Önkormányzata Váradi Eliza Irinyi József Általános Iskola 4274 Hosszúpályi, Szabadság tér 30. Deákné Balogh Ágnes 6
A Téglási Iskolás Gyermekekért Alapítvány Nagy Zoltán Árpád Hétvezér Baptista Általános Iskola, Óvoda és AMI Tiszaszalka Nagy Ernő 8
Baptista Szeretetszolgálat Magyar Odett Petra Debrecen Bocskai István Általános Iskola Vojcskóné Görgey Edit 1

 

A képre kattintva a többi kép is megtekinthető.