23. Babszem Jankó Országos Baptista Népmesemondó Verseny

2016. március 21., 14:30

23. Babszem Jankó Országos Baptista népmesemondó verseny
2016 

 

 

Eredmények:

  

1. osztály      
Helyezés NÉV ISKOLA NEVE Felkészítő tanár neve
1. Piroska Csenge II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI 4251 Hajdúsámson Kossuth u. 2-8. Andó Emese
2. Ádám Lili Irinyi József Általános Iskola 4274 Hosszúpályi, Szabadság tér 30. Miléné Fényi Györgyi
3. Lakatos Liliána Irinyi József Általános Iskola 4274 Hosszúpályi, Szabadság tér 30. Miléné Fényi Györgyi
Téglás  Város Önkormányzata Pásti Panna Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola BAMI Pástiné Karácson Mónika
A Téglási Iskolás Gyermekekért Alapítvány Nagy Réka Hajdúböszörmény Baltazár Dezső Református Általános Iskola Kathiné Molnár Marianna
Baptista Szeretetszolgálat Fekete Sándor II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános  Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4243 Téglás,Úttörő u. 15. Patai Ferencné
       
2.osztály      
Helyezés NÉV ISKOLA NEVE Felkészítő tanár neve
1. Gerő Ramóna II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI 4251 Hajdúsámson Kossuth u. 2-8. Máté Adrienn
2. Plavecz Kincső Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és AMI  Plaveczné Gábori Csilla
3. Palcsu Hédi  Arany János  Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 4211 Ebes Széchenyi tér 5. Bálintné Bagdi Ibolya
Téglás  Város Önkormányzata Gábor Edina II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános  Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4243 Téglás,Úttörő u. 15. Nagy Sándorné
A Téglási Iskolás Gyermekekért Alapítvány Deák Róbert Bethlen Gábor Általános Iskola 4220 Hajdúböszörmény Tizenhárom Vértanú u. 1. Varga Tamásné
A Téglási Iskolás Gyermekekért Alapítvány Szabó Réka Újfehértói Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézmény Somné Nagy Ilona
A Téglási Iskolás Gyermekekért Alapítvány Gál Attila II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI 4251 Hajdúsámson Kossuth u. 2-8. Máté Adrienn
Baptista Szeretetszolgálat Janik Hanna Újfehértói Általános Iskola és AMI Erkel Ferenc Tagintézmény Horváth Márta
       
3. osztály      
Helyezés NÉV ISKOLA NEVE Felkészítő tanár neve
1. Till Kata  Hajdúszoboszló, Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Baloghné Futó Zsuzsanna
2. Molnár Éva Kazinczy Ferenc Baptista Óvoda és AMI  4511 Nyírbogdány  Fő u. 3. Bodnárné Bacsó Ibolya
3. Fekete Anna II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános  Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4243 Téglás,Úttörő u. 15. Szabóné Czibere Judit
Téglás  Város Önkormányzata Magyar Odett Petra Debrecen Bocskai István Általános Iskola Vojcskóné Görgey Edit
A Téglási Iskolás Gyermekekért Alapítvány Tornyai Vivien Kövy Sándor Általános Iskola és AMI  4181 Nádudvar, Fő u. 133. Tőzsér Jánosné
Baptista Szeretetszolgálat Váradi Eliza  Irinyi József Általános Iskola 4274 Hosszúpályi, Szabadság tér 30. Deákné Balogh Ágnes
       
4. osztály      
Helyezés NÉV ISKOLA NEVE Felkészítő tanár neve
1. Gál Petra Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola BAMI Hoszpodárné Lisztes Annamária
2. Málnási Miron Dózsa György Általános Iskola Debrecen Málnási László, Dr. Hunyadiné Pintér Andrea
3. Szalai Anna Noémi Irinyi József Általános Iskola 4274 Hosszúpályi, Szabadság tér 30. Kiss Erzsébet
Téglás  Város Önkormányzata Demeter Júlia Kölcsey Ferenc Ref. Gyak. Ált. Isk. Debrecen Nagyné Fekete Jolán
A Téglási Iskolás Gyermekekért Alapítvány Nagy Dorina II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános  Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 4243 Téglás,Úttörő u. 15. Báji Dánielné
Baptista Szeretetszolgálat Kis Laura Kövy Sándor Általános Iskola és AMI  4181 Nádudvar, Fő u. 133. Czibere Anna Mária

 

Köszönjük a részvételt!

 

Babszem Jankó 2016