Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Hálaadás 2022

Szokássá vált nálunk is, hogy minden év őszén hálaadó napot tartunk. Az Egyesült Államokban november utolsó csütörtökén nemzeti ünnep a hálaadás napja, mára talán a legfontosabb családi ünnepet is jelenti a tengerentúlon.
A mi iskolánk is fontosnak tartja ezt a napot. Annak ellenére, hogy nálunk történelmi gyökerei nincsenek, mégis fontos tudatosítanunk azt, hogy amink van - életünk, egészségünk, kenyerünk, munkahelyünk, családunk és egyéb értékeink - már azért is hálásnak kell lennünk.
A felső tagozaton 2022. november 23-án délután minden osztály a saját osztálytermében elkészítette a hálaadó asztalát. Sok-sok gyümölcs, zöldség, sütemény és fantáziadús figurák mellett a gyerekek elhelyezték hálaadó üzeneteiket is. Ezt követően az iskola ebédlőjében került sor a hálaadásnapi ünnepségünkre, ahol Bognár Benjámin iskolánk lelkipásztora mondta el gondolatait a háláról és dicsőítő énekeket hallhattak a gyerekek.

A képre kattintva a többi kép is megtekinthető.