Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Imanap a Baptista oktatási intézményekben

A 2020-as és a 2021-es év nehézségei felhívták figyelmünket arra, hogy sebezhetőek vagyunk. Nincs igazi megoldás, csak Jézus Krisztusban, aki minden betegségünkért, szenvedésünkért meghalt a kereszten és mindezek felett győzedelmeskedett.

 

Iskolánk is csatlakozott az imalánchoz, ezért 2021. május 25-én az alsó és a felső tagozaton is a négy első tanítási óra elején az iskolarádión keresztül közösen imádkoztunk Istenhez: a koronavírusban szenvedő betegekért illetve az egészségügyi dolgozókért, új erőért a hívők számára, vezetőinkért, tanulóinkért, a szülőkért, a tanárokért és az iskolai dolgozókért. Az imát Szilágyiné Bodnár Erzsébet intézményvezető, Zdrobáné László Nóra és Kissné Lesnyák Beáta okleveles teológusok, valamint Sáreczki Judit tanárnő mondta el.

 

Kértük Istent, hogy hozzon világosságot iskolánkba, az emberek szívébe és mutassa meg az utat melyen járva célba érünk!