Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Mobilitási hét - 2021

Iskolánk az idei tanévben is csatlakozott az Európai Mobilitási Hét nevű kezdeményezéshez. Rengeteg színes programmal vártuk a gyerekeket, amelyek lebonyolításában a Városi Könyvtár és a Téglási Polgárőrök Szervezete is segítségünkre volt. Munkájukat ezúton is köszönjük! Az aszfaltrajzversenyen gyönyörű rajzok készültek a környezetvédelem témakörében. Részt vehettek a gyerekek egy kerékpártúrán a városban, amelynek a végén uzsonnával kínálták meg őket a szervezők. Kerékpáros ügyességi versenyen is megmérethették a tudásukat, a kreatívabbak pedig feldíszíthették a bringáikat a kerékpár szépségversenyre. A legügyesebbeket minden versenyszám végén értékes ajándékokkal jutalmazta a zsűri. Az autómentes napon iskolánk dolgozói is kerékpárral érkeztek a munkába. Mozgalmas hetet tudhatunk magunk mögött.

 

A képre kattintva a többi kép is megtekinthető.