Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Pályaorientációs nap - október 22 - felső

2021. október 22-én pénteken pályaorientációs napot tartottunk iskolánk felső tagozatán. Az ötödik és a hatodik évfolyam osztályai meglátogatták a helyi vállalkozókat, hogy betekintést nyerjenek a különféle szakmák rejtelmeibe. Élményekkel tele érkeztek vissza az intézménybe. A hetedik és nyolcadik osztály tanulói az iskolánkba meghívott 8 középiskola és a BT Group (brit multinacionális távközlési holding társaság) által nyújtott programokon vettek részt. Az interaktív bemutatókon a gyerekek kipróbálhatták a gépészet, az informatika és a szépészet különböző fortélyait is. Köszönjük a téglási vállalkozóknak, a 8 középiskolának és a British Telecom munkatársainak ezt a nagyon tartalmas délelőttöt!

A képre kattintva a többi kép is megtekinthető!