Üdvözöljük iskolánk weboldalán

XI. Kiscsillag Születik Tehetségkutató Verseny

2018. június 8-án került megrendezésre XI. alkalommal iskolánk hagyományos tehetségkutató versenye a városi moziban. A fellépő gyerekek produkcióit zsűri értékelte, melynek elnöke Czibere Béla polgármester úr volt. Tagjai: Szász Veronika a Baptista Szeretetszolgálat EJSZ képviseletében, Daróczi Sándorné az Újfehértói Művészeti Iskola pedagógusa, Bíró Csaba a Valcer táncstúdió vezetője és Szilágyiné Bodnár Erzsébet iskolánk igazgatója. 12 produkciót láthatott a lelkes közönség. A nemes vetélkedés eredményeképpen az idei tanévben a győztes az Ördögmotolla néptánc csoport lett. A második helyezést a DFDC tánccsoport Oszkár elnevezésű produkciója kapta. A harmadik helyezett és egyben a közönség díjat is elnyert produkció címe: Nem csak a 20 éveseké a világ. A Lesz Dance táncstúdió két táncosa meghódította a közönséget. Az idei évben a legjobb művészeti produkció díját a színjáték tanszak előadása kapta. A zsűri értékelése előtt vendég tánccsoportok szórakoztatták a közönséget. A nyertes produkciók a diákönkormányzat jóvoltából az Emir gyrosházban levásárolható utalványokat illetve pénzjutalmat kaptak. A Baptista Szeretetszolgálat pénzjutalomban részesítette a legjobb produkciók felkészítő tanárait.

GALÉRIA