Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Mesemondó verseny 2017

Iskolánkban, hagyományainkhoz hűen, ebben a tanévben is megrendezésre került a mesemondó verseny.
Idén is nagy volt az érdeklődés, hisz az alsó tagozat 4 évfolyamán összesen 28 tanuló mutatta meg tudását.
Mindenki lázasan készült a megmérettetésre. Először az első-második osztályos versenyzők léptek a zsűri és a hallgatóság elé, majd egy rövid szünet után a harmadik-negyedik osztályosok következtek.
A gyerekek a legkülönfélébb mesékkel varázsoltak és repítettek el bennünket a mesék csodálatos birodalmába. Ezen a napon a meseszerető gyerekek a magyar és más népek hagyományaiból merítve, átadták anyanyelvi értékeinket egymásnak, s a felnőtteknek egyaránt. A versenyzők alapos felkészültségről tettek bizonyságot, s mindenki nagyon sikeresen szerepelt. Ezzel azonban, igen nehéz döntés elé állították a zsűri tagjait.
A mesemondók értékelése évfolyamonként történt. A résztvevők emléklapot, a legjobb teljesítményt nyújtó tanulók könyvjutalmat kaptak. Az első helyezettek külön jutalma, hogy képviselhetik iskolánkat a Babszem Jankó Országos Baptista Népmesemondó Versenyen.


Legsikeresebben teljesítő tanulóink:

1. évfolyam

I. helyezett: Dudás Ákos
I. helyezett: Agárdi Gergely
II. helyezett: Czeglédi Csilla

2. évfolyam

I. helyezett: Kiss Jázmin
II. helyezett: Harangi Noel
III. helyezett: Hegedüs Kincső

3. évfolyam

I. helyezett: Gábor Edina
II. helyezett: Dudás Erik
III. helyezett: Varga Péter

4. évfolyam

I. helyezett: Fekete Anna
I. helyezett: Dudás Imre

 

Gratulálunk a verseny minden résztvevőjének!

 

Irmuska néni és Éva néni

 

A képre kattintva a többi kép is megtekinthető