Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Amerikai vendégek Tégláson

2024. február 21-én szerdán érkeztek Téglásra az International Ministries képviselői. Az iskolánkban dolgozó angol nyelvi lektor Becky May Stanton munkáját ellenőrizték.
Szilágyiné Bodnár Erzsébet igazgató és Zdrobáné László Nóra igazgatóhelyettes asszony vezette körbe a vendégeket intézményünkben.
A delegáció tagjai tanórákat látogattak a két tanítási nyelvű osztályokban. Betekintést nyertek az ott folyó munkába, például angol nyelvű prezentációt láthattak egy diák előadásában. A tanulók kötetlen beszélgetés keretében angol nyelven kommunikáltak az amerikai látogatókkal, és bátran feleltek a kérdéseikre is.
A vendégeknek nagyon tetszett Tóth Anna és Nagy Attila gitártanár meglepetés produkciója, de megcsodálhatták a társastánc csoport rumba és chachacha műsorát is, melyet betanított Kecsedi Rebeka tánctanár.
A nap végén Szabó Csaba polgármester úr beszélt a vendégeknek Téglás fejlődéséről a polgármesteri hivatal tanácstermében.

 

GALÉRIA