Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Hangverseny a Nemzetközi Zenei Világnap alkalmából

Zenei Világnapi hangverseny

 

 Október elsején hangversenyt rendeztünk a Nemzetközi Zenei Világnap alkalmából iskolánk Fényes utcai aulájában. Zenei tanszakos tanulóinkon kívül felléptek meghívott vendégeink, a Szatmári Művészeti Iskola tanulói, valamint az Újfehértói Alapfokú Művészeti Iskola tanulói, pedagógusai is. A műsort iskolánk művésztanárainak produkciója zárta.

Az aulában elhelyezett paravánokon kiállított alkotások, melyeket az alsó tagozatos grafikás gyerekek készítettek, szép díszletet adtak koncertünknek.

 

                                                                                                                                                                                                                                     Kovácsné Lőrincz Judit

                                intézményegység-vezető

 

 

GALÉRIA