Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Országos szakmai nap iskolánkban

2016. április 26-án a II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában került megrendezésre a Baptista fenntartású iskolák szakmai értekezlete.

Szász Veronika a Baptista Szeretetszolgálat Dunáninneni Területi Igazgatójának nyitó gondolatai után Szilágyiné Bodnár Erzsébet igazgatónő köszöntötte a jelenlévőket, majd Kovácsné Lőrincz Judit intézményegység vezető bemutatta a művészeti iskola szakmai munkáját.

A résztvevők megtekintették a Fényes utcai iskolaépület aulájában a Baptista Alapfokú Művészeti Iskolák első országos képzőművészeti kiállítását is.

Délután kötetlen szakmai tanácskozás keretében a művészetet tanító kollegáknak lehetőségük nyílt új technikák elsajátítására is. A rendezvény zárása előtt Szabó Csaba oktatási igazgató osztotta meg a résztvevőkkel az oktatási rendszerrel kapcsolatos gondolatait.  

GALÉRIA