Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Tehetséggondozó programok pályázat

 

 

NTP-KKI-B-15-0078

 

 

Intézményünk sikeresen pályázott az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett „A köznevelési és a kulturális intézményekben működő tehetséggondozó programok támogatása” című, NTP-KKI-B-15 kódjelű pályázatra.

 

Az ENter című pályázat keretében iskolánk 5 nyolcadik évfolyamos tanulója angol nyelvű városnézésen vett részt Debrecenben 2015.12.09-én. A városközpont főbb nevezetességeinek megtekintése után (Nagytemplom, Aranybika Szálló, Déri Múzeum, Kossuth tér, MODEM) kilátogattunk a Nagyerdőre, megnéztük a Debreceni Egyetemet.

 

Ezek mellett a város évente megrendezésre kerülő eseményeibe is bepillantást nyerhettünk az idegenvezetők elbeszélése alapján. (Virágkarnevál, Pulykanapok, Jazznapok, Bartók Béla Nemzetközi Kórusverseny, Kampusz Fesztivál, Karácsonyi vásár).

 

A program zárásaként a diákok egy tesztlapot töltöttek ki, ezáltal elmélyítve a városról szerzett ismereteiket.

 

 

                                                                                                          Debreceni Mária

                                                                                                                     tanár

GALÉRIA