Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Angyalok a város felett

„Angyalok a város felett” - Országos rajzpályázat eredményhirdetése

 Kondor Béla festőművész születésének 85. évfordulója alkalmából a budapesti Kondor Béla Általános Iskola országos rajzpályázatot hirdetett meg, melyen Tóth Zsuzsa Orsolya különdíjat kapott. A rajzpályázatra az ország több mint 180 településéről 4215 alkotás érkezett be. A neves szakemberekből álló zsűri a tíz legjobb rajz készítőjét és felkészítő tanárát elismerésben részesítette. A  100 legjobb alkotásból kiállítást rendeztek, melyen Murguly Janka, Leiter Nóra, Nyíri Dominika, Hadházi Vivien és Orosz Roland rajzai is láthatóak.  További szép alkotásokat állítottak ki az iskola folyosóin. Ezek közül többet is iskolánk tanulói készítettek.

 

Kondor

A szövegre vagy a képre kattintva a többi kép is megtekinthetö...