Üdvözöljük iskolánk weboldalán

I. GYÖNGYHALÁSZ BAPTISTA „KI MIT TUD”

2015. március 21-én a budapesti Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központban rendezték meg a Baptista fenntartású általános és művészeti iskolák számára meghirdetett tehetségkutató versenyt, melynek fővédnöke Szenczy Sándor volt . A rendezvényen 460 szereplő 98 műsorszámban lépett fel. A zsűri neves, ismert szakemberekből állt.
Iskolánkat 65 tanuló képviselte. A következő kategóriákba neveztünk be: tánc, ének, hangszer, rövidfilm, képzőművészet.
A verseny minden kategóriában nagyon szoros volt, színvonalas produkciókat láthattunk. A néptánc tanszakos tanulóink I. helyezést értek el. Kecsedi Rebeka táncát III. helyezéssel jutalmazta a zsűri. A képzőművészet kategóriában Rácz Dóra II. helyezett lett. Nagy sikere volt a Country táncnak, az alsó tagozatos énekkarnak, zenei tanszakos tanulóinknak és a rövidfilmnek, melyet iskolánk tanulói készítettek.

 

 

"Gyöngyhalász" I. Országos Baptista "Ki mit tud"