Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Kistérségi Zenei Találkozó és Kiállítás 2018 április

A Kistérségi Zenei Találkozó 2010-ben a mi iskolánk kezdeményezésére indult azzal a szándékkal, hogy lehetőséget biztosítson a tehetséges tanulók bemutatkozására, valamint az intézmények és a szaktanárok közötti kapcsolatépítésre.
A pénteken megtartott rendezvényen megcsodálhattuk a Németh László Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola ( Bocskaikert), az Újfehértói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, a Földi János Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Hajdúhadház), valamint iskolánk zenei tanszakos tanulóinak produkcióit. A legtehetségesebb tanulók oklevélben részesültek.
A grafika tanszakos tanulók alkotásait a paravánokon láthatták az érdeklődők.

 

Kovácsné Lőrincz Judit

 

A képre kattintva a többi kép is megtekinthető.