Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Állatetetés ÖKO szakkörön - 2019

A 3. b osztály ÖKO szakkör keretében ellátogatott iskolánk egykori tanulójához, Oláh Henriettához. Az Agráregyetemet végzett tanítványunk nagy szakértelemmel mutatta be háziállataikat, beszélt azok gondozásáról, etetéséről, hasznáról. A program legkedvesebb része az állatok megsimogatása és etetése volt. A gyerekek nagyon bátran adták oda az általuk hozott répákat, zöldségeket és káposztákat. A hangulatot még tovább fokozta a liba -és tyúkkergetés, illetve a szénaboglyáról történő ugrabugrálások. A bátrabbak a tyúktojásokat is összeszedték a kakasok között. Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük Henikének a szeretetteljes fogadtatást és a sok élményt!

 

2019. május 07.

Iván Ildikó

szakkörvezető

 

A képre kattintva a többi kép is megtekinthető.