Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Európai Mobilitási Hét - 2019

Iskolánk idén is csatlakozott az önkormányzat által szervezett Európai Mobilitási Hét programjaihoz, ami szeptember 16-22-ig tartott. A felső tagozatosok aszfaltrajz versenyt rendeztek, majd a Pindúr- Pandúr szakkörösök kerékpáros akadálypályán mutatták meg ügyességüket. Az alsó tagozatosok az idei év „Sétálj velünk!” mottónak megfelelően a településen sétáltak a nem motorizált közlekedés népszerűsítése érdekében. Az alsós Pindúr- Pandúr szakkörösök és a 4.a osztályosok a fenntartható városi közlekedés népszerűsítése érdekében akadálypályán kerékpároztak. Diákjaink szép számmal vettek részt a hét lezáró programjain, vasárnap is.

                                                                                                           

 

Sallainé Nagy Zsuzsanna

Simonné Kiss Ágnes

 

A képre kattintva a többi kép is megtekinthető.