Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Szüret az alsó tagozatban

 „Eljött a szüret. Itt van. Jó pohár mustot ittam.”

Szüret az alsó tagozatban.

Az idén is hagyományainkhoz híven megtartottuk a szüreti forgatagot iskolánkban. A kis diákoknak lehetőségük volt megkóstolni a finom szőlőből préselt mustot, amit a Bekk Pál Kertbarát Kör segítségével valósítottunk meg. Megtapasztalhatták a kukoricamorzsolást is és kedvükre táncolhattak pedagógusainkkal a szüreti táncházban. Öröm volt nézni, ahogy a diákok elmerülnek a szüreti hagyományok ápolásában. Köszönet minden kedves szülőnek a segítségért, Orosz Jánosnak és feleségének a felajánlott bábukért, Szabó Lászlónak és Tömöri Lászlónak a préselésben nyújtott segítségért.

Szabóné Pénzeli Erzsébet

Napközis munkaközösség vezető

-

 

A képek megtekinthetőek a webalbumban