Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Zöld mozgalom a szelektív hulladékgyűjtésért

Június 2-án iskolánk bekapcsolódott a Zöld Mozgalom „ Gyűjts szelektíven „programjába. A gyerekek és a pedagógusok zöld felsőt viseltek ezen a napon, hogy ezzel is kifejezzék környezettudatos gondolkodásmódjukat, vagyis zölden jobb. Az alsó tagozatosok és az elsős ÖKO szakkörösök kicsit tovább gondolták a felhívást és együtt meneteltek az iskola zöld környezetében a Fülemüle zenekar Ésszel szelektíven című dalára, melyről drónos videofelvétel is készült. A szakkörösök miután megitták az ivólevet, a kartondobozt a szelektív hulladékgyűjtőbe helyezték el. Tanítási órán pedig egy szöveget dolgoztak fel, melynek címe Az erdei nagytakarítás. Nagyon hangulatos volt ez a nap és reméljük, hogy a gyerekek is környezettudatosabbá váltak.


Majoros Lászlóné igazgató h., Iván lldikó ÖKO szakkör vezető

 

 

A képre kattintva a többi kép is megtekinthető.