Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Erzsébet tábor 2020 július 20-24

Iskolánkban elindult az Erzsébet táborok program!

Az első turnus 2020. július 20-24-ig valósult meg másodikos és negyedik osztályos tanulók részvételével. Nagyon érdekes programokon vehettek részt a gyerekek. Jártunk Debrecenben az Agóra Központban és a Botanikus kertben. Megnéztük a helyi nevezetességeket, jártunk a Dégenfeld kastélyban és kastélykertben, ahol a gyerekek átölelték a legidősebb fát is. Bepillantást nyertünk a Téglási Súlyemelő Szakosztály edzésébe, bowlingoztunk, íjászkodtunk, jártunk a helyi játszóházban, kézműveskedtünk és sokat játszottunk. A hetet a környezetünk szépítésével zártuk: fát és virágokat ültettünk az iskolánk udvarán.

Lukácsné Gyöngyösi Irma és Erdeiné Lakatos Valéria

  a tábor vezetői

 

A képre kattintva a többi kép is megtekinthető!