Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Kinder + Sport Extra pályázat sportnap

 

A rendezvény az 1. és 2. évfolyam számára egy zenés bemelegítő tornával kezdődött. Ezután a hat osztály elsétált a városi sportpályára, ahol a 400 m-es pályán futott egy kört. Annak ellenére, hogy nem versenyeztettük őket, mégis nagy „harc" alakult ki az első helyekért.
A 3. és 4. évfolyamosoknak kerékpártúrát szerveztünk. Nagy segítségünkre volt az útvonal tervezésében és biztosításában Téglás Város Polgárőr Egyesülete. A túra nagyon jól sikerült, körbejárta városunk utcáit. A tanulók és tanáraik is kellemesen elfáradtak. Újra bizonyítottuk, hogy közlekedéskultúrából nem véletlenül vagyunk tehetségpontra akkreditálva. Ezen a rövid délutánon ismét sikerült több sportágat is népszerűsíteni: aerobic, gyaloglás, atlétika, kerékpározás.

 

Sallainé NAgy Zsuzsanna

Köszönöm szépen kollégáim segítségét!

 

Kinder sportnap

 

A képre vagy a szövegre kattintva a többi kép is megtekinthető.