Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Tanévnyitó ünnepség 2021-22

Tanévnyitó ünnepség

 
Iskolánk alsó és felső tagozatán 2021. szeptember első napján, szerdán került sor a rendhagyó tanévnyitó ünnepségekre. Szilágyiné Bodnár Erzsébet intézményvezető asszony Szabóné Czibere Judit intézményvezető helyettessel az alsó tagozaton az első évfolyamra érkezőket, a felső tagozaton pedig Petőházi Gabriella intézményvezető helyettessel az ötödikes tanulókat köszöntötte az új tanév megkezdése alkalmából. A felső tagozatos tanulók az iskolarádión keresztül hallgatták meg az ünnepi műsort és igazgatónő tanévnyitó gondolatait. A második, harmadik és negyedik évfolyamon tanulók osztálykeretben köszöntötték az új tanévet. Minden diákunknak és az iskola minden dolgozójának jó egészséget és sok sikert kívánunk az új tanévhez!
 

GALÉRIA