Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Diákolimpia–Tánc-2018

2018. június 3-án iskolánk delegációja Diákolimpián vett részt, melyet a Magyar Táncsport Szakszövetség rendezett, Kaposváron. Egy erős mezőnyben tanulóink ügyesen helyt álltak, s a megmérettetés végén mindannyian a dobogón állhattak. Gyermek korcsoportban, Táncsport – formáció sportágban a II. Rákóczi Ferenc Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola csapata - Kiss Iringó Ivett (3.a), Seprényi Nikolett (3.b), Rezes Nikolett (2.a), Rezes Zsófia (4.a) és Radócz Zsófia (4.a) - ezüstérmet szerzett. Ugyancsak iskolánk színeiben versenyzett Kiss Bernadett (7.b), aki Junior II. korcsoportban, Táncsport lány standard kategóriában bronzérmet szerzett. Köszönjük a felkészítést Tóth Alíz tánctanárnak, gratulálunk neki és a lányoknak a szép eredményhez!

 

GALÉRIA