Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Angol nyelvi vers- és prózamondó házi verseny iskolánkban

November 27-én és 28-án lezajlott az angol nyelvi versmondó verseny házi fordulója. Ezt a versenyt minden évben a budapesti Kapocs Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola hirdeti meg, és az országos versenyt mindig meg kell előznie egy helyi fordulónak. Hétfőn az alsó tagozatosok, kedden pedig a felső tagozatos tanulók mérték össze tehetségüket. Nagyon büszkék voltunk a diákokra. Az angolul verselő diákok mindegyike óriási talentummal rendelkezik az angol nyelv terén, és ehhez társul az az elhivatottság, szorgalom, és elkötelezettség, amelyek bizonyítják rátermettségüket a színpadi szereplés terén is. Az 1-2-3. évfolyamon Orosz Emília, a 4. évfolyamon Enyedi Aliz, az 5-6. évfolyamon Suhaj Borbála, a 7-8. évfolyamon pedig Erdei Valéria értek el első helyezést. Ezek a tanulók fogják képviselni iskolánkat a Kapocs iskola által szervezett országos versenyen.

Szeretettel gratulálunk a helyezést elért diákoknak, szüleiknek és felkészítő tanáraiknak és további sikereket kívánunk nekik ezen a szép, kulturális területen!

A képre kattintva a többi kép is megtekinthető!