Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Iskolai mesemondó verseny

Az idei iskolai mesemondó versenyt március 14-én rendeztük meg az alsó tagozaton. Két csoportban versenyeztek tanulóink. Először az 1-2., azután a 3-4. évfolyam mesekedvelői mérték össze tudásukat. A nagyobbak már rutinosan léptek a közönség elé. A kisebbek kicsit félve kezdtek meséjükbe, de szerencsére sikerült nekik hamar túllendülni ezen, s magabiztosan folytatták előadásukat. A zsűri elnöke nagyon megdicsérte a résztvevő gyerekeket bátorságukért, hangulatos előadásmódjukért és a mesék iránti szeretetükért. A mesemondók értékelése évfolyamonként történt. A zsűrinek nehéz volt kiválasztani a sok ügyes gyerek közül a díjazottakat.

Döntésük alapján a következő eredmények születtek az évfolyamokon:

 

1. évfolyam

I.    Gyönyörű Natasa Zselyke 1.c

II.   Simon Hanna Mirabella 1.b      

III.  Tóth Natasa Zselyke 1.b

 

2. évfolyam

I.     Lovas Luca 2.b

II.   Varga Csaba Máté 2.c

III.  Kiss Ádám 2.a

 

3. évfolyam

I.    Faragó Lola 3.a

II.   Enyedi Alíz 3.a

III.  Joó Emma 3.a

 

4. évfolyam

I.    Vaszil Hanna 4.c

II.   Suhaj Borbála 4.a

III.  Lakatos Kevin Dominik 4.b

 

Az 1-2. évfolyamról az első, a 3-4. évfolyamról az első és a második helyezettek képviselhetik iskolánkat a Babszem Jankó Országos Mesemondó Versenyen.           Március 25-én együtt szurkolunk ezeknek a gyerekeknek.

 

Irmuska néni és Éva néni

 

GALÉRIA