Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Kótajban jártunk - 2019

2019. november 7-én délután területi hangos meseolvasó versenyen jártunk harmadik és negyedik osztályos tanulóinkkal.

A gyerekek előzetes feladatként egy-egy mesét kaptak, mely az őszről szólt. A szöveggel öt percig ismerkedhettek, majd egy négy tagú zsűri előtt kellett három percig folyamatosan olvasniuk. Amíg a zsűri az eredményről tanácskozott, kézműves foglalkozáson vettünk részt. Ezután került sor az eredményhirdetésre, melyet már nagyon vártunk. A izgalom ellenére diákjaink kiválóan szerepeltek, méltón képviselték iskolánkat.

Egy nagyon kellemes és tartalmas délutánt töltöttünk el a kótaji István Király Baptista Általános Iskolában.

 

Akikre büszkék vagyunk:

Tóth Nóra  3.a      I. hely   Felkészítő: Szabóné Czibere Judit
Löki Lilla       3.a      II. hely Felkészítő: Szabóné Czibere Judit
Varga Angéla  4.a     II. hely Felkészítő: Gyulainé Riczu Margit
Kolozsi Levente   4.c    Felkészítő: Báji Dánielné

 

Az eredményekhez szívből gratulálunk!

GALÉRIA