Üdvözöljük iskolánk weboldalán

MEGYEI ANGOL NYELVI PRÓZAMONDÓ ÉS FELOLVASÓ VERSENY 2019

Hatvani István Általános Iskola Debrecen – 2019. 04. 17.

 A tavaszi szünet első napját jó néhány tanulónk még aktívan töltötte! Az angol nyelvi megyei versenyen Radócz Zsófia III., Szűcs Liliána V. helyezést értek el. Felkészítő tanáruk Kissné Lesnyák Beáta tanárnő volt.

A versenyt megelőző felkészítések jó hangulatban teltek, és maga a verseny is nagyon színvonalas volt. Az izgalmak után a gyerekek Hatvani professzor emlékére ihletett kísérleteket tekinthettek meg az iskola tornatermében, amelyek rendkívül érdekfeszítőek voltak. Ezt követte az eredményhirdetés. Megyei verseny lévén öt helyezést osztottak ki, melyből kettőt a mi iskolánk diákjai hoztak el!

Szeretettel gratulálunk a diákoknak és felkészítő tanáruknak!

További szép sikereket kívánunk!

 

 

A képre kattintva a többi kép is megtekinthető.