Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Meseolvasó verseny - Kótaj - 2016

2016. november 10-én délután területi hangos meseolvasó versenyre utaztunk harmadik és negyedik osztályos tanulóinkkal.

   A gyerekek előzetes feladatként kapták, hogy ismerkedjenek Lázár Ervin  A hétfejű tündér című könyvével. A versenyen mindkét évfolyamnak ebből a műből választottak egy-egy mesét. A szöveggel öt percig ismerkedhettek a tanulók, majd egy négy tagú zsűri előtt kellett három percig folyamatosan olvasniuk. Amíg a zsűri az eredményről tanácskozott, kézműves foglalkozáson vettünk részt, valamint megtekintettük az iskola őszi kiállítását. Ezután került sor az eredményhirdetésre, melyet már nagyon vártunk. A izgalom ellenére diákjaink kiválóan szerepeltek, méltón képviselték iskolánkat.

   Egy nagyon kellemes és tartalmas délutánt tölthettünk el Lázár Ervin mesebirodalmában.

 

Akikre büszkék vagyunk:

 

Gulyás Regina  3.a 

Felkészítő: Leiterné Riczu Erika

Kondor Csenge   3.a   II. hely      Felkészítő: Leiterné Riczu Erika
Sigér Vivien  4.b  Felkészítő: Szabóné Czibere Judit
Tikász Tibor  4.b   III. hely

Felkészítő: Szabóné Czibere Judit

 

Az eredményekhez szívből gratulálunk!

GALÉRIA