Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Országos baptista angol nyelvi versenyen 2020

Dobogós helyezés az országos baptista angol nyelvi versenyen az EURO-ban

Iskolánk két csapata vett részt az országos baptista angol nyelvi versenyen 2020. 02. 26-án, melynek fő témaköre az időjárás, az öltözködés és a divat volt. A tanulók lelkesen készültek a versenyre, melynek egyik részfeladata egy divatbemutató megjelenítése volt, így diákjaink a kifutón is kipróbálhatták magukat. A verseny alatt végig jó hangulat, vidámság és móka uralkodott, de nem hiányoztak a memóriát, fejtörést igénylő feladatok sem.
A versenyre 7., 8. és 9. osztályos tanulók nevezhettek be. Normál tantervű nyolcadikosaink heti kétszer fakultatív, avagy választható angol órákon is részt vesznek, mely kiváló felkészülési terep volt a számukra. Az eredményhirdetésen nagy örömünkre kiderült, hogy egyik csapatunk elhozta az első helyet! Ezúton is szívből gratulálunk az ügyes tanulóknak. Felkészítő tanáruk Kissné Lesnyák Beáta tanárnő volt.

A csapattagok:
Agymenők: Suhaj Réka (8.d), Kun Gabriella és Némeczki Péter (8.b) I. helyezés
Elit csapat: Csonka Dorina (8.c) Nagy Dorina (8. c) és Kovács Petra (8.b) oklevél

 

A képre kattintva a többi kép is megtekinthető.