Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Titok verseny országos döntő

Iskolánk három 5. A osztályos tanulója jutott be az országos London Bridge verseny döntőjébe. Kondor Csenge, Balogh Petra és Szűcs Liliánaképviselték intézményünket 2019. április 14-én vasárnap, a Budapesti Műszaki Egyetemen megtartott országos versenyen. Mind a hárman eredményesen szerepeltek, Csenge 4. helyezést, Lili és Petra 7. helyezést értek el. A versenyt lázas készülődés előzte meg. A tanulók hétről hétre versenyfelkészítésen vettek részt és otthon is szorgalmasan oldogatták a nyelvtani teszteket. A tesztek nagyon nehezek voltak, alapos nyelvtani tudást igényeltek. Precizitásra, óriási koncentrációra és átfogó nyelvtani ismeretekre volt szükség a versenyfeladatok sikeres megoldásához. Felkészítő tanáruk Kissné Lesnyák Beáta tanárnő volt.

A gyerekek a Téglási Iskolás Gyermekekért Alapítvány jóvoltából jutalom kiránduláson vehettek részt a budapesti állatkertben, ahol levezethették a verseny izgalmait.

 

Gratulálunk a két tanítási nyelvű osztály diákjainak, és további szép sikereket kívánunk nekik a jövőben is!

 

 

A képre kattintva a többi kép is megtekinthető.