Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Erzsébet-tábor 2018

Az Erzsébet a Kárpát-medencei Gyermekekért Alapítvány pályázatot hirdetett általános iskolai tanulók számára. Ezt a pályázatot iskolánk sikeresen megnyerte, így 2018. augusztus végén közel 80 kisdiák táborozhatott a Balaton parti, Zánkafürdőn. A 6 napos tábor ideje alatt a gyerekeknek számtalan programot szerveztek: kalandpark, kézműves foglalkozás, vízi vetélkedő, táborismereti vetélkedő, ki-mit-tud, éjszakai akadályverseny, sétahajózás, sárkányhajózás, koncertek, tábortűz, katonai, rendőrségi, tűzoltói, katasztrófavédelmi bemutató. A gyerekek a kiváló időjárásnak köszönhetően megmártózhattak a Balatonban. Minden gyerek kapott ajándékba egy Erzsébet-táboros baseball-sapkát, egy pólót, egy kulacsot, egy törölközőt és egy hátizsákot. Külön megtiszteltetés volt, hogy a helyi ZánKalap című újságban megjelent iskolánk 4 tanulójával készítettek interjú is. A napok kellemesen és jó hangulatban teltek. Reméljük jövőre is sikeres elbírálásban részesül a pályázatunk és hasonló élményt nyújthatunk a gyerekeknek.

 

a tábor szervezői

 

A képre kattintva a többi kép is megtekinthető.